طراحی و دکوراسیون منزل با آجر

طراحی و دکوراسیون منزل با آجر

 هیچ چیزی در دکوراسیون داخلی خانه مانند دیوار آجری دلپذیر و گرم کننده نیست، گرمی و نمای روستیک آجر یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش و تزیین دیوار اتاق پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب یا حتی اتاق غذاخوری است.مدل مو

عناصر مختلفی در طراحی داخلی هستند که می توانند تغییری اساسی در فضای داخلی ایجاد کنند. یکی از این عناصر استفاده از دیوارهای آجری در فضای داخلی خانه است اما این ایده در همه خانه ها به کار نمی رود.

آن دسته از خانواده هایی که دوست دارند گرما در دکوراسیون و تزیینات داخلی موج بزند آجر را نباید فراموش کنند. بهترین راه حل برای دوری از این یکنواختی خسته کننده، استفاده از نمای آجری در دکوراسیون داخلی است. درست مانند کاغذ دیواری ها یا استیکرها، برای داشتن دیوار آجری در منزل خود حتما نیاز نیست تمام دیوارهای خانه خود را به بافت آجری تغییر حالت بدهید، بلکه به راحتی می توانید فقط یکی از دیوارهای خانه را انتخاب کرده و شروع به تزیین آن با نمای آجری کنید.

این دیوارها دارای یک شخصیت ارگانیک هستند که چنین ویژگی را نمی توان در دیوارهای ساده پیدا کرد. هم چنین یکی از نکات مثبت در مورد دیوارهای آجری این است که می توان از آن ها در فضاهای سنتی، مدرن، کلاسیک، معاصر، و تلفیقی به یک میزان استفاده کرد.

می توانید از دیوارپوش های آجری که می توان آن ها را روی یکی از دیوارها و یا دیواری بالای شومینه نصب کرد استفاده کنید. این دیوارپوش ها همان بافت و زیبایی دیوارهای آجری را دارند و هزینه کم تری را به شما تحمیل می کنند، چراکه هم ارزان تر هستند و هم برای اجرای آن ها نیاز به هیچ ساخت و سازی در فضای خانه نیست.

فروش آجر در تهران

Top
لطفا امتیاز دهید: